Oferowane zabiegi:

MEZOTERAPIA
Jest zabiegiem polegającym na dostarczeniu przez śródskórne wstrzyknięcie związków biologicznie czynnych tj. kwas hialuronowy oraz inne indywidualnie dobrane składniki - wit. A, C, E, kwas glikolowy, aminokwasy, mikroelementy, w celu odnowy skóry przez poprawę jej jędrności, nawilżenia oraz wygładzenie drobnych zmarszczek.
Procedura mezoterapii wykonywana jest przy użyciu bardzo cienkiej igły, którą dostarczamy odpowiednio dobrane koktajle witaminowe w miejsce bezpośrednio tego wymagające.
Ilość zabiegów oraz ich intensywność uzależniona jest od stanu skóry oraz oczekiwań pacjenta. Zaleca się 5-6 zabiegów w odstępach 1-1,5 tygodnia oraz zabiegi podtrzymujące 2-3 w ciągu roku. 

Wskazania:
- starzenie się skóry, utrata napięcia
- wysuszona skóra
- plamy posłoneczne
- łagodny trądzik
- drobne zmarszczki
- poszerzone pory
- skóra palacza
- wypadanie włosów


BOTOX
czyli toksyna botulinowa typu A to środek uzyskiwany z bakterii Clostridium Botulinum. Działa poprzez blokowanie połączeń między zakończeniami nerwów a unerwionymi przez nie mięśniami - blokuje synapsy nerwowo - mięśniowe. Toksyna wiąże się z błoną presynaptyczną płytki motorycznej i blokuje wydzielanie acetylocholiny, co powoduje rozluźnienie mięśni i w efekcie wygładzenie zmarszczki. 

Wskazania:
- zmarszczki międzybrwiowe czoła - "lwie zmarszczki"
- zmarszczki poprzeczne czoła
- zmarszczki wokół oczu - "kurze łapki"
- leczenie nadpotliwości - pachy, stopy, dłonie
- leczenie migrenyWYPEŁNIACZE
Kwas hialuronowy - glikozoaminoglikan występujący we wszystkich organizmach żywych, naturalnie wiąże wodę w skórze właściwej. W skórze ludzkiej kwas ten jest składnikiem macierzy międzykomórkowej skóry właściwej. U młodych osób jest go pod dostatkiem, co gwarantuje jej sprężystość. Z wiekiem ilość kwasu maleje, co objawia się zmianami takimi jak zmarszczki, bruzdy, fałdy, zniekształcenie konturów twarzy.
Preparaty zawierające kwas hialuronowy wstrzyknięte do skóry właściwej, skutecznie uzupełniają jego niedobór, nawilżają skórę, wypełniają zmarszczki, nadają objętość, poprawiają kontur twarzy, pobudzają naturalne procesy regeneracji skóry.

Wskazania:
- fałdy nosowo - wargowe
- zmarszczki pionowe ust - "zmarszczki palacza"
- zmarszczki międzybrwiowe
- dolina łez
- zmarszczki oczodołowe
- powiększanie i modelowanie ust
- modelowanie kształtu nosa


PEELINGI  CHEMICZNE
to zabiegi złuszczania medycznego warstw naskórka, polegające na założeniu na skórę odpowiednio dobranej mieszaniny związków chemicznych o określonym stężeniu (kwas glikolowy, pirogronowy, salicylowy, azelainowy, TCA ). Substancje te przenikają w głąb skóry i mają wpływ na przebudowę kolagenu oraz elastyny, dając efekt bardziej sprężystej, wygładzonej oraz rozjaśnionej skóry. 

Wskazania:
- zmiany barwnikowe
- blizny
- trądzik
- uszkodzenia związane z wiekiem: zmarszczki, utrata jędrności skóry 
- suchość skóry